Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek egészségtelen a...

Szerintetek egészségtelen a körömfestés?

Figyelt kérdés
A barátnőm rendszeresen festi körmét és kezdek aggódni hogy nem visz-e túlzásba...ha valaki szakértő a témában az segíthetne hogyan tudnám leszoktatni az állandó manikűrről. A válaszokat továbbítom a barátnőmnek.(mindet kivétel nélkül) úgyhogy normális,ésszerű válaszokat szeretnék. Előre is köszi az ésszerű válaszokat :)

#köröm #körömápolás #körömfestés és lakk
2012. júl. 20. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel minden káros,izzadásgátló,körömlemosó,sampon,meg minden egyéb... Szóval nem károsabb mint a felsoroltak.
2012. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak minőségi és nem minőségi lakkok. Egy-egy olcsóbb lakktól, akár egy festés után is besárgulnak a körmeim...másokat használhatok hosszabb ideig, nem sárgulnak be. Gondolom ez lakk meg köröm függő...
2012. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem szokott besárgulni a körmöm festék lemosása után, minőségi termékeket használok.

olvastam, hogy a körömfestés egészséges olyan szempontból hogy erősíti a körmöket :))

2012. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kizártnak tartom, hogy egészségtelen lenne.
2012. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a körömbe kívülről csak víz és a zsírok tudnak beszívódni, így totál mindegy, hogy használ-e lakkot, vagy nem. A körmének semmi baja nem lesz tőle, max kicsit kiszárad, de az meg javítható kis olajjal. :)
2012. júl. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válszokat...küldöm is tovább a barátnőmnek.

:)

2012. júl. 21. 13:37
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem egészségtelen ,mivel sok körömlakk még ápolja is a körmöket!És a körömlakk megvédi a körmeidet a külső károsodástól is ;)
2012. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Egészséges??? Amiket egy körömlakk tartalmaz az egyáltalán nem egészséges. Én is ilyen voltam,hogy folyamatosan festettem a körmömet..nem volt olyan nap,hogy ne lett volna kifestve.Nagyon szeretek körmöt festeni. Az lett a vége,hogy a körömlakktól most fájnak a körmeim..emiatt nem tudom festeni :( allergiás vagyok rá :(( Úgyhogy szerintem érdemes néha vagy 1 hétig körömlakk nélkül hagyni a körmöt.
2012. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!