Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lsd-nek tényleg vannak...

Az lsd-nek tényleg vannak vizuális effektjei vagy ez csak egy tévhit?

Figyelt kérdés

lehetőleg olyanok írjanak akik próbálták már.

én próbáltam az lsa-t ami elvileg nem sokkal különbözik az lsd-től és mielőtt kipróbáltam millió helyen olvastam azt hogy majd hullócsillagokat látok meg villogás mit tudom én miket és mikor kipróbáltam egyáltalán nem úgy éreztem.. oké hogy iszonyat jó volt, de vizuális effektet egy pillanatig se észleltem.


az lsd-vel is így van? nem szándékozom kipróbálni csak kiváncsiságból mert idegesít hogy pl mondjuk osztálytársaim ha látnak valami villogó vagy szines dolgot akkor mindig az lsd-t hozzák fel, úgy hogy semmi tapasztalatuk nem volt se vele, se hasonló kábítószerekkel.



2012. júl. 21. 13:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Igen van, de ki ne próbáld, évekkel késöbb is lehet hallucinációd, ugy nevezett flashbacked!
2012. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
igen tudok róla, azért nem próbálom ki.
2012. júl. 21. 15:20
 3/22 anonim válasza:
48%

Vannak, nem gyengén. Bár gondolom attól függ, milyen fajta. Nekem 15 éve volt pár élményem (sajnos több rossz is) és bizony utána az első néhány évben jó pár flash-em volt. Mondjuk én akkor toltam mást is, ami abban az időben elérhető volt Mo-on.

Viszont ma már, felnőtt fejjel, eszembe sem jut ilyesmit csinálni.

2012. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
50%

Én kompletten ruletteztem a plafonon tőle.. *.* pedig az ágyamban feküdtem. XD

Hullócsillagot még nem láttam a sarki fényt igen! =]

Nagyon kaptam *-*

2012. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Az osztálytársaid keményen behaluzzák ezt,vagy csak nagymenőknek hiszik magukat és ezzel rajoskodnak. :))
2012. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinél máshogy üt be és mások az élmények,a lejövés is egyéni.
2012. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 an00nym ***** válasza:
73%

vannak vizuális effektjei

[link]

itt olvashatsz jónéhány élménybeszámolót és ha igazán érdekel valamilyen tudatmodósító ez a legmegbízhatóbb magyar nyelvű oldal főleg a fúrumot ajánlom figyelmedbe


a flashback LSA-tól is úgyanúgy jelentkezhet, és még rengeteg anyagtól amik nem lizergsav származékok, valójában nagyon ritka jelenség kb. 10ezerből 1embernél jelentkezik, ilyenkor sem érzékszervi hallucináció, csupán az érzés jöhet vissza néhány perc erejéig


nem függ attól milyen fajta, mivel a sok LSD közül, csak az LSD-25 hallucinogén, a dózistól viszont valóban függhet

2012. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D


tehát most hogy több mint 1 éve próbáltam az lsa-t még mindig visszajöhet a hatása random?:OO kicsit elkezdtem félni.

2012. júl. 22. 23:59
 9/22 anonim válasza:
Annyira szar élményeid vannak tőle, hogy félsz, hogy visszajön? :D Te szegény! XD
2012. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nem félek :D csak attól félek hogy olyankor jön meg mikor éppen nem alkalmas.:D mert egyébként jó volt *-*
2012. júl. 24. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!