Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyszertárban lehet kártyáva...

Gyógyszertárban lehet kártyával fizetni?

Figyelt kérdés
vagy az ajtajukra ki szokott lenni rakva, hogy lehet-e? esetleg csak a nagyobb gyógyszertárakban?

2012. júl. 23. 09:39
 1/6 A kérdező kommentje:
mármint bankkártyával (ha nem lenne egyértelmű)
2012. júl. 23. 09:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, amelyikben lehet, van, amelyikben nem. Ha megmondod, hogy melyik gyógyszertárba szeretnél menni, vagy legalább a környéket, várost, akkor lehet, hogy valaki tud segíteni. Itt nálunk pl. 100 méteren belül van két patika, az egyikben lehet kártyával fizetni, a másikban nem, pedig amúgy nincs nagy különbség közöttük. Csak valahogy úgy alakult, hogy az egyikbe főleg idősek járnak, a másikba fiatalabbak is, így az előbbiben gondolom nem érte meg a terminált berakatni, az utóbbiban viszont igen.
2012. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából Budapest belváros ezen belül mindegy. fontos lenne a segítség!
2012. júl. 23. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nem én vagyok a te embered, már hat éve nem lakom Pesten :/ De szerintem a bevásárlóközpontok patikáiban lehet kártyával fizetni, ott azért általában elég nagy a forgalom, megéri nekik, hogy legyen terminál.
2012. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvasná: belvárosban a Váci utca környékén (Szevita tér)például lehet. És a neten is fennvan, hogy melyikben lehet/nem, később azt is megtaláltam.
2012. aug. 23. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Szervita tér -

Nem mindenütt lehet

2014. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!