Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol nézessem meg a 2 éves...

Hol nézessem meg a 2 éves kisfiam nyelvét, hogy nincs-e letapadva?

Figyelt kérdés
Nem akar értelmes szavakat mondani...
2009. júl. 18. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekorvos aztán gégészet.Egyébként meg ezt már észre kellett volna vegyed. Eszik rendesen?
2009. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első körben a gyerek orvos is meg tudja nézni, bár ha valóban le lenne tapadva nem kizárt, hogy már a szoptatásnál is gondot okozott volna. Én úgy tudom, hogy akkor kell erre gyanakodni, ha a kinyújtott nyelvecskéje nem hegyes hanem szívalakú. (a lenövés miatt húzódik a közepe ezért nincs a nyelvnek hegye kinyújtva)
2009. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Semmi probléma nincs vele, szopott 10 hónapig,és eszik is rendesen.Csak az fura,hogy 25 hónapos és nem mond értelmes szavakat.A maga nyevén rengeteget beszél csak mi azt nem értjük...
2009. júl. 19. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!