Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a különbség a nyugtató...

Tikana kérdése:

Mi a különbség a nyugtató szedése és a kábítószer között?

Figyelt kérdés

Lehet fura a kérdés, de az én szemszögem:

- mindkettőhöz hozzá lehet szokni

- az egyiktől repülsz, a másik tompítja az agyad

- az egyik legális a másik illegális

Én depresszióval kűzdöm, nekem sokkal jobbak a partydrogok, mint a nyugtatók. Vidám vagyok és mosolygós, a xanaxtól meg mint egy zombi. Miért nem lehet orvosi körülmények között ezeket is használni???


2012. aug. 4. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pánikra szedek gyógyszert. Az első adagtól lementem hídba úgyhogy mondtam a dokinak, hogy változtassunk. Meg kell találni azt a gyógyszert és adagolást, ami megfelel ha már annyira muszáj szedni.


A gyógyszertől még senki sem érezte magát akkora janinak, hogy olyasmit csináljon, mint a kábszer hatása alatt teszik egyesek.


Kábszeres befolyásoltság...kábszer hatása alatt...elkövetett stb., stb. Ismerős a kifejezés?


Én pár szem nyugtatótól max álmos leszek vagy lenyugszom de még sose vesztettem el a realitás érzékemet és nem éreztem úgy, hogy bele kéne kötnöm valakibe, meg kell támadnom, hogy tudok repülni stb. meg, amit még a drog kihoz az emberből. Némelyik drogos úgy lelassul, hogy beszélni alig tud. Ismerős a látvány, vannak ilyenek az ismeretségi körben. Persze kire hogy hat.


Egyébként igazad van -annak ellenére, hogy óriási különbség van a kettő között- mert mind a kettő drog, az agyat manipulálja, csak az egyik orvosi felügyelet alatt a gyógyulást szolgálja a másik meg kifordít önmagadból és azt se tudod ki vagy, és a cucc miből van. Kifoghatsz valami szemetet, ami az utolsó adagod lehet.


Én még mindig egy jó beszélgetésben és a terápiában hiszek meg a saját személyiség megismerésében és építésében. Gyűlölöm a gyógyszereimet.

2012. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fő különbség az, hogy az antidepresszánsok, stb. szedése egy adott probléma elhárítására történik, a kábítószerek pedig önpusztító élvezeti szerek, amelyet az orvostudomány etikailag nem támogat.
2012. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nah megint jonnek a demagog tudatlan beszolasok. Jahogy az antidepi az jo, a kabszer meg rossz? Tudod azert, hogy ugyan az a hatasmechanizmus, ugye? Amikor zabalod az SSRI-det kb. gyenge kokaint zabalsz kishaver. Ugyan azt csinalja am ! Kabitoszer hatasa alatt elkovetett, MI? A kabitoszerek 99%-tol az ember baratsogasabb, kozvetlenebb, es az egojat elhagyja. ERTED? :) Egyebkent, TAPASZTALATBOL mondom, hogy a nyugtatod agresszivitasra, addikciokra, es kemenysegre, az alkohollal, meg a heroinnal vetekszik. kismillio szart kiprobaltam mar, de a nyugtato volt mind kozul a legroszabb. De szedjed csak nyugodtan, halgass az orvosodra, a mediara, az elbazott prevenciora, legy tovabbra is demagog, es ne akard a valosagot latni, soha. Hidd el azt, amit mondanak neked, mindig, feltetel nelkul. soha ne tajekozodj, hiszen amit halottal a tv-ben, az pont eleg neked. hiszen annyira hiteles a media a vilagban, szerintem mindig az igazat mondjad, ferditesek nelkul.
2012. dec. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!