Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utalnak a tüneteim?...

Mire utalnak a tüneteim? Felkeressek egy orvost?

Figyelt kérdés

Részletesen fogom leírni az egészet, hogy minden érthető legyen.

17 éves fiú vagyok.

Tegnap estefelé átmenntünk medencézni egyik barátunkhoz. A víz hideg volt (kb20C°), de ennek ellenére fürödtünk. Utána elkezdett folyni az orrom és többször tüsszentettem.

Este semmi gondom nem volt. Azonban reggel korábban keltem a megszokottnál. Az ágyban fekve szédültem, hallucináltam, fájt a fejem és a hasam. Hányingerem volt. Azt hittem lázam is van, mert forró volt a testem, mégis fáztam. Megmértem a testhőmérsékletet, de nem volt még hőemelkedésem sem.

Bevettem egy ibustart, majd elindultam nyári munkámba. Nagyon álmos voltam egész végig. Hazaérve lekefüdtem aludni és 4 és fél óra alvás után felkeltem. Ugyanazok tünetek jelentkeztek... plusszba még végtagfájdalmaim voltak és fájt a derekam és a hátam. Felkeltem ágyból mégjobban szédültem..és gyengének éreztem magam. Eleinte megfázásra vagy torokgyulladás első tüneteinek véltem, de azóta nem volt orrdugulásom sem, a torkom sem fájt.

Furcsa köhögési ingereim vannak. Semmi hurut.

Félek, hogy valami komolyabb gond előjelei. Menjek orvoshoz vele, vagy ez betudható egy szimpla rosszu létnek?


2012. aug. 8. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán nyári influenza, de mindenképpen menj el orvoshoz
2012. aug. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam. Rendben, mindenféleképp elmegyek.
2012. aug. 8. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!