Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ilyen gyorsan fogyni?

Lehet ilyen gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés

Lefogytam alig két hét alatt 6 kilót. Hosszú hónapok alatt sikerült 64 kilora híznom, erre lefogyom alig 2 hét alatt...

Lehet ilyen gyorsan fogyni, csak attól ha nem tud eleget enni az ember?



2012. aug. 28. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Most te hízni akarsz?
2012. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyanusan hizni akar a kérdező


Igen,sajnos lehet.

Nekem is nehezen sikerült felhiznom 60 kilóra,2 hét idegeskedés,határidős melók és vissza ment 50re...

kezdhetem előről,mert hizni nagyon nehezen tudok

2012. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Á rendben köszönöm. Már ilyenekre gondoltam hogy rákos vagyok, azért ez a hirtelen fogyás:D Akkor úgymond "normális".
2012. aug. 28. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:

stresszes olt az a 2 hét? Ettél eleget?vagy csak annyit ami épp eszedbejutott hogy ne halj éhen?


Mert ha hizni is nehezen hizol,akkor bár nem jó,de nem betegség jele hogy stresszes időszakban 2 hét alatt lemegy ennyi.

2012. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen keveset ettem, meg stresszes is volt a helyzet. De akkor megnyugodtam hogy nem betegség jele. Köszönöm!
2012. aug. 28. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Reggelente pohár citromfű tea nyugtató hatású a nap további részére nézve :)

És nyugi,semmi nem ér annyit hogy megbetegedj,hosszú időn keresztül ugyanis legyengül a szervezeted,és könnyen elkapsz bármit.

Ez a fogyás most csak egy figyelmeztetés.

82%-os voltam

2012. aug. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!