Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat-e a futás csontfájást...

Okozhat-e a futás csontfájást a lábakban, térdtől lefele? Vagy ez kálcium hiányra utalhat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben már futni sem tudok, mert kb 5 méter után fájdalom áll a lábaimba, s biztosra érzem, hogy a csontom fáj, térdtől lefele. A futás alatt még csak csak elviselhető, viszont amint lassulok, esetleg teljesen abbahagyom, a lábaimon sem bírok megállni. Kell majd egy óra, hogy teljesen kimenjen a fájdalom a lábaimból. Megjegyzem, szedek kálciumot és magnéziumot tabletta formájában minden nap!

2012. szept. 1. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

D-vitamint szedsz a kálcium mellett?


Nekem is volt hasonló és még most is van, mert iszonyat alacsony a D-vitamon szintem, és az szükséges a kálcium felszívódásához.


Esetleg egy vérvizsgálat jól jönne, mert tudod így, az interneten nem igazán lehet jó tanácsot adni látatlanban...

2012. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát a kálcium tablettám D-vitamint is tartalmaz (legalábbis a doboz szerint :P ) Sajnos jelenleg nem vagyok otthon, Angliában tartózkodom, s itt egy alapos kivizsgálás elég drága, úgyhogy jelenleg "lapilok", hogy semmi gond ne legyen, amíg haza enm megyek. Köszönöm a választ amúgy :)
2012. szept. 2. 11:37
 3/3 A kérdező kommentje:
"lapulok"
2012. szept. 2. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!