Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegséget kapjak el...

Milyen betegséget kapjak el és hogyan, ha azt akarom, hogy megoperáljanak? Vagy hogyan fertozzem meg magam? Akármi szóba johet, ami nem fájdalmas!

Figyelt kérdés

Azt akarom, hogy megoperáljanak, még soha nem operáltak, kórházban csak kiskoromban voltam... Mit csináljak, hogy keruljek be a kórházba?

Úgy jó lesz, hogy napokig nem alszok és nem eszek?


2009. júl. 30. 01:52
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
90%
Én ezt nem értem! A világban annyi beteg ember van és egy egészséges ember nem hogy értékelné, hogy egészséges, még beteg akar lenni?? Szerintem értékelned kellene, hogy egészséget adott neked az élet, mert ez keveseknek adatik meg! Nekem volt operációm, alattak..nem tudom, hogy mit akarsz rajta érezni, mivel akkor nem vagy eszméletednél. Viszont mikor fel akarsz kelni a műtét után és mondjuk vágtak valahol, akár hetekig is eltart míg magadtól fel tudsz kelni és nem tart már 20 percig míg feltornázod magad...gratulálok, hogy ilyen problémád van! Basszus, egészséges ember hogy lehet ilyen hülye? Bár lehet, hogy te nem vagy egészséges, mert mentálisan biztos, hogy van valami probléma. És ezt nem lehúzásból mondom...tudod, hogy mit kívánsz? Ha tudnád, nem akarnád! Sajnálom a szüleidet!
2009. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
85%
Ja, igen és meg is fognak katéterezni, mert mindenkit meg szoktak, akit műtenek. A női katéter (Foley) elég vastag és a katéterezettek elég nagy száma szerez valamilyen húgyúti fertőzést. Ezt is akarod? Egy csövecskét a pisilődbe meg egy jó kis fertőzést? Biztos nagyon kellemes...
2009. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
88%
Engem is katétereztek műtét után. Nem is a műtét utáni felgyógyulás volt a legrosszabb, hanem amikor kivették a katétert...nem tudod te kérdező, hogy mit kívánsz. Jó dolgodban nem tudod már mit csinálj.
2009. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
78%
Vetesd ki a mandulád xD
2010. ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!