Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggelente úgy kelek fel, h a...

Reggelente úgy kelek fel, h a gyomorsavam feljön egészen a torkomig, e-miatt a hangom is elmegy reggelenként és egyébként is elég kellemetlen. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Jól jönne vmi jó módszer ez ellen, nem olyan súlyos, ahogy elnéztem sok embernél van ilyen csak nem tudják mitől. Szóval várom a hasznos módszereket! (csak akkor írj ha vmi hasznosat is tudsz mondani ilyen, h fordulj orvoshoz, meg egyéb felesleges válaszolgatások nem érdekelnek.
2009. aug. 2. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
malucov...sav elleni gyogyszer
2009. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem regebben akkor volt savs visszrmlas amikor ideges voltam.

Most nehyn kajatol, de ezt kompenzalom egy fogmosassal.

Korbban antagel-A-t szedtem savlekotokent.

Ezt veny nelkul lehet kapni a patikaban.

De azota van tobb minden mas is, kerdezz ra a patikaban mit ajanlanak.

2009. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én savlekötőt szedek és amióta szedem, nincs ilyen problémám. Az étkezésre is figyelek, próbálom kihagyni azokat, amitől ég a gyomrom. Nem iszom szénsavas ásványvizet és a fűszeres kajákat is kerülöm. Nekem annyira kikészült a torkom már a savtól, hogy egyfolytában köhögtem. A savlekötőt háziorvos írja fel, a recept nélkül kapható szerek egyáltalán nem használtak.
2009. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem elalvás előtt egyél meg egy szelet kenyeret. az lefogja a savat
2009. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a háziorvos, hogy aludjak kicsit magasabb párnán. Bár valószínű hogy csak tüneti kezelés, de ha gyógyszert szedsz mellé, kicsit megkönnyítheti a dolgot az első pár napig ameddig nem hat.
2009. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!