Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez már MIGRÉNES fejfájás...

Ez már MIGRÉNES fejfájás görcsösen fáj a fejem, . Szédülök, látászavarom van stb/a tünetek alapján?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon sokat fáj a fejem,hogyha frontok jönnek-mennek. Akinek hasonló a problémája, hogyan próbálja megoldani ezt a borzalmas érzést? A fájdalom csillapító is csak nagy sokára hat. Már csináltam olyat,hogy a gyógyszer után kicsit később ittam kávét. Most úgy érzem kicsit jobban érzem magam. Vagy a sötét szobában fekszem,amig enyhülni kezd.

2012. okt. 3. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így voltam vele tavaszig. Nem diagnosztizáltak nálam migrént, de hasonlóak voltak a tüneteim, és NEM használt semmilyen fájdalomcsillapító, bármennyit és bármilyet vettem be. Egy-egy fejfájás általában 2-2,5 napig tartott, majd egyik pillanatról a másikra megszűnt, függetlenül a gyógyszerbevételtől. Először csak melegfrontkor jelentkezett, később már ettől függetlenül is. Mozgásra pedig erősödött, mint akinek belevágnak egy kést az agyába. Néha annyira lüktetett, pl. lehajoláskor, hogy lehúnyt szemmel kellett állnom pár másodpercig, amíg meg tudtam mozdulni.

Teljesen véletlenül jöttem rá, hogy a ketrecben tartott csirke húsa okozza. Tavasz óta csak kapirgálós csirkét eszem, és teljesen elmúlt a fejfájásom. Talán kétszer volt azóta, amikor nyáron 31 fok volt az irodánkban, hogy elkezdett fájni, de egy 200 mg-os gyógyszertől azonnal elmúlt (ahogy normális is lenne!), és nem nem is kellett később újabb adag gyógyszert bevennem.

Azóta keresem az okot, hogy mi lehet abban a csirkében, és keresek embereket, akik hasonló panaszokkal küzdöttek, de nem találtam még senkit.

2012. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sötét szoba helyes.Próbáltad már az Antineuralgicat? Kifejezetten migrénre való.
2012. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!