Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális az, ha valakinek a...

Normális az, ha valakinek a "normális" széklete híg, hasmenésszerű?

Figyelt kérdés

A párom soha nem székel szilárdat. Naponta 2-3szor kell neki, van hogy többször, de nem hasmenés. Mondtam neki hogy ez nem normális, de őt nem érdekli. Amióta ismerem így van (5éve).

Miért van ez? Mit adjak neki?


Vagy inkább ne foglalkozzak vele?

Aggódom!



2012. okt. 11. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok és azt mondták, hogy funkcionális, tehát lelkiek miatt. De én nem nagyon hiszek ebben, nekem is több éve igy van és csináltattam vizsgálatokat is, hál'istennek nem találtak semmi kóroat. Amikor otthon van, vagy amikor kimegy akkor is, mert ez sem mindegy.Azért menjen el vizsgálatra, mert sohasem lehet tudni.
2012. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a férfiak azon csoportjába tartozik, akik nem járnak orvoshoz...

Itattam vele Normaflore-t, hátha rendbe teszi.. Issza is, de nem sok vátozást észlelt.

2012. okt. 11. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Több rostban gazdag élelmiszert kéne ennie. Akkor valamivel jobb lehetne a helyzet.


Mindenféle zöldség-gyümölcs. Ilyesmik.

2012. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!