Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5 éve lejárt Fenistil gél? Mi...

5 éve lejárt Fenistil gél? Mi történne ha használnám? Ne tegyem inkább?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha 5 éve lejárt én nem kenném már magamra, de valószínű csak bőrirritációt okozna(de gondolom pont arra kennéd...)

Amúgy szagold meg, nézd meg az állagát, ha nem olyan, mint amilyen volt akkor mindenképp hanyagold.

2012. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érne semmit, mivel lebomlottak benne a hatóanyagok, mellesleg meg is romolhatott, bár a gélnél ez mit jelent -nem tudom. A kenőcsök avasodni szoktak, az tuti.
2012. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, áhh nem tudom, inkább nem vállalom be, csak tegnap óta kiütéses vagyok, nagyon viszket, ez ilyen végső megoldás lett volna, de lehet ártanék neki, mindegy reggelig kihúzom, aztán első dolgom lesz bemenni a városba a gyógyszertárba.
2012. okt. 23. 21:09
 4/7 A kérdező kommentje:
ényleg más praktika esetleg viszketés enyhítésére?
2012. okt. 23. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Langyos vizes zuhanyozás! Segíthetne a mentholos hintőpor, de az szintén patika függő.
2012. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha allergia miatt lettél kiütéses akkor segít rajta ha calciumot iszol.
2012. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már jobb, azóta kaptam rá valami krémet is!
2012. okt. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!