Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan távolítja el a bőrgyógy...

Hogyan távolítja el a bőrgyógyász az ajkakon levő szemölcsöt?

Figyelt kérdés
Van már vagy egy éve lassan egy olyan átlátszó pötty a felső ajkamon. Először azt hittem, hogy pattanás, vagy mitesszer, de amikor kezeltem, nem jött belőle semmi, és ugyanúgy megmaradt. Ebből következtettem arra, hogy akkor ez valószínűleg nem pirítos, hanem egy szemölcs lehet. Volr már szemölcsöm a nyakamon és az államon, és azokat lefagyasztották, de mivel ez a felső ajkamon van, nem tudom, hogy vajon itt is lehet- e alkalmazni ezt a módszert, és vajon fájdalmas-e? Csak jószándékú, segíteni próbáló válaszokat várok! Köszönöm előre is mindenkinek, aki a válaszával megillet!
2008. máj. 21. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is bőrgyógyásznak kell megmondania, hogy miről van szó, mert szemölcsön sok mindent értenek. [link]

A fagyasztás ajkon nem ideális, rádiófrekvenciás eszközzel vagy sebészi úton lehet megoldani, lehetőleg plasztikai sebészetben is jártas bőrsebésszel [link]

2008. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!