Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pikkelysömör betegséget...

A pikkelysömör betegséget lehetetlen meggyógyítani? Tudom hogy tünet mentesíthető de örökre nem lehet tőle megszabadulni? Mi a véleményetek

Figyelt kérdés

Belső gyulladásra értem.. mert a bőrömön semmi nem látszik de a betegség miatt az ízületeim egyre jobban fájnak.. és nem tudom normálisan mozgatni a testrészeimet .. gyógyszerek szteroid gyógyszerek kicsit segítettek.. de még mindig nagyon rossz.


17/ L



2012. nov. 7. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, sajnos, gyógyíthatatlan. :( (bár sokan paleo diétával "kezelik", én félig benne vagyok, de sok mindent nem tudok kizárni az életemből)

Én is ebben szenvedek, már 8 éve, 15 éves koromtól.

Nekem a Tomesa klinika segített (igaz 5 alkalomból egyszer lettem tünetmentes, kórházban is feküdtem, de semmi góc), nem tudom hol laksz, Budapesten a Mammut közelében van, érdekel dobj egy privit, megírom a számukat.

Nekem szerencsére nem ment rá az ízületemre, még, de nem egyszer bokától-tokáig csupa sömör voltam. Jelenleg tünetmentes vagyok, a klinika által, TB támogatott, Holt-tengeri sós fürdő van ott és szoli szerű lámpa.

Csak egy kérdés: nem vagy túlsúlyos? Mert nekem ezzel is összefüggésbe hozták és elkezdtem fogyózni.

23/L

2012. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtál, és közben kiderült ,hogy ez igazábol rheumatoid arthritis vagyis Reumás ízületi gyulladás.. velejárója lehet idővel a pikkelysömör.. csak ezt a doki elfelejtette közölni... Elkezdtük a Biologiai terápiát és azóta mintha nem is lennék beteg :))
2013. ápr. 1. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!