Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minek a tünetei? Mellkas...

Minek a tünetei? Mellkas fájdalom (szúró égő, szrito, nyomo, ) nehézlevegövétel, izzadás, gyakori meleg rzet, néha fejfájás, szapora pulzus) gyomorfájás, szédelgés, étvágytalanság

Figyelt kérdés
Egészna félek h valami bajom van:meg fogok halni(infarktus)de voltam ekg-n terhelésesen sziultrahangon 3hete és minden negativ, mellkas röntgen, minden.
2009. aug. 14. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szorongás,idegesség,pánikroham,ezeknek
2009. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy?
2009. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
20
2009. aug. 14. 13:58
 4/15 A kérdező kommentje:
ilyen vizsgálatok után nm kéne félnem az infarktustol nem?
2009. aug. 14. 13:59
 5/15 anonim ***** válasza:
tuti ,hogy ideges vagy,sokat stresszel,ezek mind együttesen annak a tünetei.
2009. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igen,mert nincs szervi bajod,de annyira félsz meg rettegsz,hogy a stressz miatt ilyen vegetatív tüneteket produkál a tested.nyugodj meg,és akkor elmúlik,ha meg nem, menj pszichológushoz/pszichiáterhez,hogy derítsétk ki mi okozhatja neked
2009. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
kizárt hogy infarktusod legyen,ne idegesítsd magad ezen,bebeszéled csak magadnak,nyugi,egészséges vagy mint a makk,testileg legalábbis
2009. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Sziasztok !! Én is ugyanezeket érzem amit a kérdést feltevő illető. Csak én remegni is szoktam. Fogorovoshoz járkálok 4 hónapja és annyi a lényeg hogy lecsiszolták z egész felső sor fogamat.Ez kedden történt. Szerdától elkezdett fájni a fogam elmúlt csütörtök este.De olynkor a fejem és a fülem is fájt.Pénteken arra keltem hogy bedagadt az arcom.Egyébként enni se nagyon tudok.És azóta érzem ezeket a tüneteket.Összefügghet a fogakkal mindez?Eza a mellkasi égés, szúrás,remegés,halálfélelem?Köszönöm.
2009. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ugyanez, és súlyosbodnak a problémáim. Véleményem szerint a magyar egészségügy dilettáns, és amíg az embernek nem lógnak a belei, nem tudnak semmit. Sőt, néha akkor sem, ha lógnak (bocs, ez kicsit erős volt) Az ekgmon több félreütés is tapasztalható volt, a kardiológusom mégsem mert belekezdeni az elekto-nemtommilyen vizsgálatba, mert (számára) kockázatos. Ehelyett, kardiológus létére nyilván több éves pszichológiai előmenetellel volt képe azt mondani, hogy pánikbeteg vagyok, és menjek el a pszichiátriára. Igen oda való vagyok, a stílusom miatt.


Most utánajártam pár dolognak és a véremből kimutatható néhány dolog ami alapján tovább lehet lépni.


Mindenkinek azt ajánlom, akinek hasonló problémái vannak, hogy laboratoriumi tesztekben bízzon csak, és az orvosok szavát felejtse el. Normális orvossal itthon mi még nem találkoztunk. Ha fáj a fejed felír rá gógyszert, ha visszered van felír rá krémet, ha fáj a gyomrod felír savlekötőt, de ha rizikós elküld tükröztetni. Ha odamész hozzá, hogy a szervezeted bajban van és nem tudod mi lehet az oka, elküld a fenébe, mert ő sem tud jobbat. Tehát labor-labor-labor, és majdcsak kiderül valami. Nálam úgytűnik autoimmun, és ezt is én vizsgálatattam ki, én kértem a pajzsmirígyvizsgálatot, és én mentem el magamtól a szakorvoshoz.

2009. dec. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Esetleg csináltass egy teljes MRI-t vagy CT-t, hogy a daganatokat legalább kizárhasd, nekem a fogszabályozóm miatt sajnos várnom kell erre.


Azt kell, hogy mondjam, hogy az SZTK-s orvosok nincsenek megelégedve az állásukkal, sz@rul végzik a munkájukat, és azt gondolják, hogy az sztks beteget szívességből ingyen látják el, és hogy mi a k..rvái vagyunk. Pedig valójában ők a mi k....rváink.


Sajnálom, hogy ezt kell, hogy mondjam, de nem egy ismerősöm halálát néztem végig látszatkezelések mellett. A nagy gyógyítás az volt, hogy amikor már nem tudott járni berakták egy kórterembe megdögleni. Szép.

2009. dec. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!