Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek szorult már be a...

Nektek szorult már be a levegő a mellkasba és bordátok közé?

Figyelt kérdés
Egyszerűen szét akart feszíteni,halál félelmem volt, levegő se ki se be szinte,mert mindkettő halálosan fájt.Azt hittem infarktus. 23/F De biztos hogy nem... :S
2012. nov. 26. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek van legalább 1x az élete folyamán, nekem is volt sokszor már. Pár nap és elmúlik.
2012. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen először amikor diszkóban belém kötöttek 2en és megfingattak, alig bírtam összekaparni magam, különben rosszul mehetett be a levegőd, és emiatt volt biztos

Nelegyél ilyen félős, pláne hogy férfi vagy

20/F

2012. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak megijeszteni de ez légmell is lehet, főleg ha alig bírsz levegőt venni..
2012. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

!!!NAGYON FONTOS!!!

Nagyon veszélyes tud lenni a légmell, ilyenkor a legjobb ha csak pihen az ember és felfüggeszt minden tevékenységet. !!Tartsd melegen a testedet elsősorban a mellkasod a gyógyulásig mert a melegebb szövet nehezebben szakad (azért nem kell megsülni elég ha pólós időben egy pulcsi is van rajtad)!!. A tüdő egy gyengébb részén szakadás keletkezik az a tüdő-fél a begyógyulásig nem üzemel csak a másik, ha ez idő alatt a másik is kiszakad akkor MEGFULLADSZ (de ne ijedj meg!!! csak pihenj, semmi baj nem lesz mindennapos eset!!) szóval ez idő alatt csak !!feküdj és pihenj ne beszélj hangosan ne sportolj semmi képpen se köhögj ha mindenképp köhögnöd kell vegyél be valamit köhögés ellen vagy altasd el magad!! sokunkkal előfordult már és túléltük nem nagy was ist das de akkor is jobb a biztonság 3 nap alatt legkésőbb be kell gyógyuljon a kevésbé súlyos eset, a !!!SÚLYOSABBAL ORVOSHOZ KELL FORDULNI!!! [link]

2014. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!