Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy kis csomót tapintottam ki...

Egy kis csomót tapintottam ki a nyakamba jobb oldalon, mi lehet az?

Figyelt kérdés
már napok óta érzem ha odanyúlok egy borsó méretű kis csomó..kezdek félni nehogy valami komolyabb legyen.. ha újságot olvasok vagy rádiót hallgatok mindenhol a daganat szóval találkozom.. emiatt már kezdek eléggé félni.. aki tud valami okosat lécci írjon! 22/F
2012. nov. 30. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A legokosabb amit tehetsz, hogy nem várod itt a laikusok tanácsait, hanem elmész a háziorvoshoz és megmutatod neki.
2012. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
amúgy akkor tudok jobban kitapintani ,ha erősen megdöntöm balra a fejem.. így simán nem érzem
2012. nov. 30. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
nyirokcsomo-duzzanat.
2012. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de az mi ?vagy elmulik? vagy komolyabb baj is lehet belőle? kicsit félek..
2012. nov. 30. 13:44
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Ha(!!!) nyirokcsomó, akkor lehet megfázástól, gyulladástól, daganattól is. Menj el háziorvoshoz, mert itt 80%-a a válaszolóknak agyhalott és ne várj arra, hogy ők mit mondanak vagy diagnosztizálnak látatlanban.
2012. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát az utóbbi napokban eléggé betegnek érzem magam,szinte minden nap rövidgatyába ülök itthon trikóba sőt előfordul hogy megvagyok fázva és ahogy olvastam ettől jöhet elé a csomó ami a gyogyulás után visszahúzodik..
2012. nov. 30. 13:48
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

"itt 80%-a a válaszolóknak agyhalott"


Ez azt hiszem sokunk nevében kikérhetem magamnak. Ha veszed a fáradtságot és végigolvasod a válaszokat, azok 80-90%-ban arról szólnak, hogy ne kezdjen senki otthoni kísérletezésbe, hanem menjen orvoshoz !

2012. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Felső léguti hurutnál, megfázásnál, vírus fertőzésnél lehet a nyirokcsomó megnagyobbodás, akár ilyen füzérszerűen a fejbiccentő izom mögött vagy az állkapocs szöglet alatt. Ez azt jelenti, hogy jól védekezik a szervezted. Akkor van gond, ha betegség tünet nélkül hetek óta fájdalmatlan nyirokcsomó megnagyobbodás van egyéb més kísérő tünetekkel / orrvérzés, lágyszájpadon ilyen kis bevérzések, bőrön lilás foltok, éjszakai láz, izületi fájdalom stb/. Ameddig csak akkor jelentkezik, ha náthás vagy vagy torok gyulladásod van addig nem kell aggódni.

De biztosat a háziorvos tud mondani a vizsgálat után.

2012. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg! De biztonság kedvéért nézesd meg Orvossal, pár perc az egész :)
2012. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!