Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvostanhallgatók mikor...

Orvostanhallgatók mikor mehetnek először műtétet megnézni? 19, F

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor beengednek. Én már első év utáni gyakon láttam egy csomót.
2012. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jövőre kezdem az egyetemet.Decemberben már be fognak engedni szerinted?
2012. dec. 1. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy első évben semmilyen klinikai tárgyad nem lesz. Ergo nem fogsz olyan orvossal találkozni, akivel meg lehetne beszélni. Persze ha van orvos ismerősöd, az más.

De azért próbálkozhatsz...

2012. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. dec. 1. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:

nálunk Pécsen ez úgy működött, hogy első évben volt elsősegélyünk, és akkor ki kellett menni egy kórházba, és aneszteziológusok tartották nekünk az órát.

Ők azt mondták, hogy ha kedvünk van műtétet nézni, akkor nyugodtan menjünk be ügyeletbe, és keressük meg őket, csak nem tartják túl hasznosnak, mert ahogy említette az előző hozzászóló: nincs még klinikai tárgyad, és nem tudod, mit látsz éppen, vagy mit kellene látnod, de még azt sem nagyon, hogy miről beszélnek...

2012. dec. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. dec. 2. 07:04
 7/7 anonim ***** válasza:

ÓÓÓÓ, tényleg, az elsősegély:D Bekünk traumások tartották, tényleg be lehetett menni ügyeletbe. Velük meg lehet dumálni a műtétet is szerintem.

El is felejtettem már, de rég volt:)

2012. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!