Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kb.3 éve beszakadt a...

Ha kb.3 éve beszakadt a dobhártyám, de azóta nem volt semmi gáz vele, akkor mitől lehet megint baja (ha nem érte semmi külső behatás)?

Figyelt kérdés

külső behatásként itt azt értem, amikor fizikailag hozzáér valami a dobhártyámhoz.


konkrétan nem érzem azt, hogy megint átszakadt volna, de rohadtul fáj valamitől(nemcsak a fülemben fáj, ilyen tőle kb. 10 cm-es sugárban mindenhol, szal kb. a fejem bal fele)


3 dologra tippelek:


zenehallgatás(eddig is hallgattam zenét, nem lett tőle semmi baja, de most egy kicsit sokat volt benne a füles a fülemben egyhuzamban), hideg, fáradtság


vagy esetleg más oka lehet? lécci segítsetek, mert nagyon fáj:(



2013. jan. 4. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jön bal oldalon a bölcsesség fogad? Az is tud ilyen kisugárzó fájdalmat okozni.
2013. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, tisztán érzem hogy a fülemből jön, ki is tudom tapintani a pontos helyét.
2013. jan. 4. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!