Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz-e az, hogy...

Szerintetek igaz-e az, hogy már régóta megtalálták a rák ellenszerét, csak nem akarják kiadni?

Figyelt kérdés
Hallottam valamelyik tv csatornán,hogy már régen megtalálták a rák ellenszerét,csak a kormányok nem akarják kiadni a túlnépesedés miatt.Szóval,mivel igy is "túl sokan" vagyunk a Földön,ezért nem adják ki az ellenszert.Nehogymár tovább nőjjőn a népességszám.Igaz ez szerintetek?
2013. jan. 26. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell mindent elhinni, amit mondanak a tv-ben.
2013. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

csak kevés fiatal lesz rákos, a legtöbb rákos már túl idős ahhoz, hogy szaporodjon.

Azokban az országokban, ahol túlszaporodnak az emberek, kevés a rákbeteg, mert a legtöbb ember fiatalon meghal, és amúgy sem tudnák megvásárolni a csodaszert, mert nagyon szegények.

Elég ostoba dolog lenne azzal próbálkozni, hogy így oldják meg a problémát.

2013. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha már összeesküvés elméleteket gyártunk, akkor én abban jobban hiszek, hogy a gyógyszer gyártó cégek nem engedik forgalomba hozni, hiszen nagy üzlet a daganatos betegségek kezelése, gyógyítása bár ennek a szernek a piacra dobása se lenne kisebb bevétel).


Ha viszont nem hiszek ezekben az elméletekben, akkor én nem hiszek benne. Nagyon sokféle daganat típus van, szerintem az orvostudomány még nem tart ott, hogy mindre meglegyen a gyógyszer. Ha nem így lenne, akkor nem halnának meg politikailag befolyásos emberek daganatos betegségekben.

2013. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

ha létezik egyáltalán ellenszer,aminek kifejlesztésére száz milliárdokat költettek,valószínű,hogy ingyen oda is adják bárkinek.


Nehéz kérdés.Szerintem kacsa!

2013. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Mi az a hülyeség hogy rák ellenszere? Ilyen nincs!!! Rák meg sokféle van!
2013. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!