Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több mint 3 éve hullik a...

Több mint 3 éve hullik a hajam! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Kétszer voltam bőrgyógyásznál! Legutóbb egy éve! Elmentem vérvizsgálatra, hasi ultrahangra, nőgyógyászhoz, fogorvoshoz és fül-orr gégészhez! Nem találtak semmit! A bőrgyógyász elküldött, hogy ne várjak több hajat! (Megjegyzem nem több hajat akartam csak, h ne hulljon)Mostanra látszódik középpen, hogy nincs hajam emelett zsírosodik és korpásodik is! 23 éves nő vagyok.

2013. jan. 27. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szabályos a ciklusod, nem aknés a bőröd, nincsenek súlyproblémáid(értem ezalatt azt is, hogy nem tudsz hízni, vagy fogyni). Mert akkor lehet hormonális zavarod, és felkereshetnél egy endokrinológust. Talán még egy gasztroenterológust is felkereshetnél, emésztőszervi panaszoknál is előfordulhat hajhullás.
2013. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A táplálkozásod egészséges? B vitaminokban, karotenoidokban gazdag? Nem valószínű. Gondolkodj el ezeknek a pótlásán! A hajproblémád csak a jéghegy csúcsa lehet...
2013. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!