Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyanokró...

Mi a véleményetek az olyanokról, akik csak pancsolni járnak az uszodába?

Figyelt kérdés
Járok rendszeresen uszodába, jó hely, meg olcsó is, de néha hajmersztő emberek járnak oda, pl 3 éves gyerek labdát dobál az úszók felett, vagy hatalmas úszósegédeszközzel megy a vízbe.Vagy van olyan, hogy csak áztatják magukat a vízben és foglalják a helyet az úszók elől.Úszómester nem tesz semmit.Engem meg lecseszett már akkor, amikor az uszonyt meglátta nálam.
2013. febr. 1. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy te milyen önző és rossz indulatú vagy.
2013. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kifizeti a belépőt,ha akar,egész nap egy helyben áztatja magát.
2013. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy. Mikor gyerekek voltunk mi is így jártunk uszodába. Nem is valószínű, hogy máskülönben eljártunk volna, valahogy meg kell szerettetni a gyerekekkel is a dolgot. Amúgy ha kifizetik a belépőt és a szabályzat nem tiltja nincs mit csinálni. Ez nem a vendgek sara, hanem inkább az uszodáé, el kéne szeparálniuk pár sort az úszóknak vagy külön medencét tartani fent.
2013. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 medence van, a kis medencében is egy rész az úszóké, de azt se tartják be, értem én, hogy kifizetik meg stb, de mi úszók is éppúgy kifizetjük, mert úszni szeretnénk és nem azt figyelni hogy mikor dobnak fejbe labdával, neadjisten mással
2013. febr. 1. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!