Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a térdem a buszon, mit...

Fáj a térdem a buszon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

..Jelesen mikor hosszú buszos úton veszek részt. 2-3 óra után borzasztóan megfájdul és mikor pisiszünetkor a sofőr leenged minket a buszról, már hangosan nyögdécselek.

Néhány éve még nem volt ilyen problémám, lehet, hogy ez az öregség és nem lehet ellene semmit sem tenni? Még mikor megérkezem A-ból B-be utána is órákig érzem, ezzel a problémával elég nehéz együtt élni, mit lehet ellene tenni?



2013. febr. 18. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nincs olyan hely a buszon, ahol mozgathatnád a lábad? Rajtam az segített, amikor ilyen gondjaim voltak (de magától elmúlt, egyébként 22 éves vagyok). (Elnézést, ha a korkülönbségből adódóan magázódnom illene.)
2013. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél autót.
2013. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tegezz nyugodtan!:)


Nem mindig lehet mozgatni, mert a múltkorjában is beült mellém egy kétméteres, ronda külsejű ember, akinek ráadásul hagymaszaga volt, képzelheted.

Sőt, általában meg sem bírok mozdulni, pedig apró termetű ember vagyok. Ha mozgathatom, az még istenes.

De régebben mozgatás nélkül sem voltak ilyen gondjaim, most meg egyre nagyobb rémülettel gondolok a buszokra...

2013. febr. 18. 19:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok autót venni, nem hiszek az autókban.
2013. febr. 18. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző hozzászóló tanácsához még valami.Ha nem vagy már fiatal sajnos a problémád az öregség jele,ill. annak,h az ízületeid "elkoptak". Nagy mértékben csökkentik a panaszokat az un. ízület építő gyógyszerek. Ilyen areceptre kapható Condrosulf, ill. vannak recept nélküli condroitin,glükozamin tartalmú szerek. A gyógyszertárakban tudnak ajánlani.
2013. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg,h öregséget írtam,de 40 felett (terheléstől függően kicsit előbb, v. később)már kopnak az ízületek!
2013. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem meg, sőt mi több, rányomtam a felfelé mutató zöld ujjra:)


Nem vagyok 40, de hát ha ez így megy, mire annyi leszek, több tubussal kell vinnem majd ilyen krémet holmi buszos utakra...*sóhaj*

2013. febr. 18. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!