Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek kivegyem és hagyjam...

Mit tegyek kivegyem és hagyjam benőni a köldök piercing helyét vagy várjam meg hátha alakul a bőröm vagyis az a kis bőr cafat ami még maradt? Meg várjam még be nő vagy mögé lövessek egy másik lyukat?

Figyelt kérdés
Pár héttel ezelőtt be gyulladt a köldök piercingem és gennyes véres volt 4 éve van meg de soha nem volt vele gondom. El kezdtem gyulladás csökkentő krémmel kezelni de az csak el tömített minden nem levegőzött a bőr és csak rosszabb lett. Kivettem a piercinget nagyon fájt és vérzett a helye nem tudtam ki szedni belőle a krémet és bele száradt , végül sikerült ki szedni meg vissza rakni a piercinget meg is gyógyult, viszont nagyon el vékonyodott a bőröm és el színeződött, talán el halt, meg is nyúlt már a piercinget is alig tartotta meg.

#gyulladás #piercing #elhalt bőr
2013. márc. 21. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:
én felkeresnék egy sebészt(akár a helyi sztk-ban is ha van ilyen) ő tudja mit kell tenni. én a helyedben most hanyagolnám a pc-t és egy allergiavizsgálatot is kérnék fémekre. habár ha orvosi fémből van arra nem lehetsz elvileg allergiás.
2013. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!