Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a halál oka/okai? (Öregedés...

Mi a halál oka/okai? (Öregedés miatti természetes halál)

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy ha valaki meghal annak mindig van oka,és ki lehet deríteni melyik szervnek állt le a működése ,de mégis mi a halál oka? Mi történik a sejtekkel? Melyik szerv áll le? És még valami: A természetes öregedés miatti halál(végelgyengülés)az fájdalmas? Milyen érzés valójában? Tényleg csak elveszti az eszméletét az ember valamelyik szervének a leállása miatt? Összefoglalva a kérdésem: Miért hall meg aki öreg? És fájdalmas a halál? Amikor azt kérdeztem most ,hogy fájdalmas-e a halál nem arra gondolok ,hogy az illető drogozott, cigizett,alkoholozott,minden egyebet félretéve,hogy fájdalmas e az öregedés miatti természetes halál. Sok helyen nézegetem a netten,és nem vagyok depressziós. Affajta tudós jellegű vagyok. A válaszokat előre köszönöm és mindenkit megkérek légyszíves ne szóljatok be,nem akarok konfliktust. A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm. Ha érkezik informatív válasz azért hálás leszek.

2013. ápr. 3. 13:51
 1/10 anonim válasza:
100%
a halál azért áll be az -öregedés miatt- mert a szívizom a 70-80 éven át dobogott, most elfáradt, és megállt.Nem tudom h fáj-e.
2013. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és ha más is tud valamit,valami információt a halálról,milyen,miért van akkor kérem nyugodtan válaszoljon.
2013. ápr. 3. 13:57
 3/10 anonim ***** válasza:
anyám elaludt 90 évesen ... az arcán nem látszott fájdalom
2013. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

""nemáááá válasza: anyám elaludt 90 évesen ... az arcán nem látszott fájdalom""

Részvétem :(

Ha valaki tud még valamit,információt akkor kérem ossza meg,válaszoljon. Nagyon érdekel ez a téma. Tisztában vagyok vele ,hogy 100%-os választ akkor kapok ha nekem is eljönn majd az időm. De addig is megakarom a helyes választ közelíteni erről a dologról.

2013. ápr. 3. 14:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor "öregség", végelgyengülés okozza a halált,ugyan nem tudjuk,mert nem "élte át" senki,de a az ember arcából,testhelyzetéből(izmaiból)arra lehet következtetni,h nem éreznek fájdalmat és nincs kínlódás. Ahogy már írták ilyenkor a szervek,szövetek,sejtek "elfáradnak",elkezd gyengülni a működésük,míg szépen lassan leáll.
2013. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fáj...általában a szív áll le elsőként így egyszerűen elveszted az eszméletedet utánna meghalsz
2013. ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor nincs értelme félni tőle igaz? Mert én félek a végtől.
2013. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért félsz ennyire a haláltól?
2013. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Mert nem tudom mi lesz a halál után és ez félelemel tölt el. Valaki azt mondja semmi, valaki azt mondja következő élet emberként. Nem akarol örökre elpusztulni.
2013. ápr. 26. 06:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes lenne egy szakembert felkeresned (pszichológus) mivel a kóros halálfélelem mögött állhat valamilyen lezáratlan lelki probléma is, csak ezt szépen elfojtod magadban ami így vetül ki.
2013. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!