Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az igaz hogy a gyerekkorban...

Az igaz hogy a gyerekkorban alchool, illetve tulzott koffein ivàs nagyban befolyàsolja a novekedest?

Figyelt kérdés
16 vagyok (F), apàm 180cm, bàtyjàm 185, èn pedig èpp hogy 170. Hugom is magasabb nalàm. Szuleim szerint ez azert van mert mar kiskoromban ittan alkoholt, ès naponta tobb kolàt megittam, ez szerintetek tenyleg igy van?

2013. ápr. 15. 18:07
 1/4 anonim válasza:
Az alkohol rontja bizonyos tápanyagok felszívódását, a kólában lévő sav pedig kioldja a kálciumot a csontokból.
2013. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ebben az esetben is a mértékekben kell keresni a választ. Mennyi alkoholt, mennyi kólát ittál? Rendszeresen, sokat, vagy egyszer egy éveben?Egyébként én azt vallom, hogy egy pohár fröccs kevesebbet árt, mint egy üveg kóla
2013. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kb. 10 èves korom ota naponta ittam egy kolàt. ès 14 èves korom ota iszok alkoholt bulikba...
2013. ápr. 20. 14:38
 4/4 anonim válasza:
Ha 14 éves korod óta rendszeresen iszol alkoholt, akkor nem a magasságod a te legnagyobb problémád!
2013. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!