Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana olyan fogamzás...

Valaki ajánlana olyan fogamzásgátlót, ami hasonló árkategóriában van, mint a Diane 35, de kisebb hormontartalmú?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem mi ajánlunk, hanem az orvos ír fel.

Menj el, csinál hormonszint mérést és megállapítja, hogy milyen hormontartalmú gyógyszer felel meg neked. Ez nem cukorka, hogy azt szeded, ami tetszik.

2009. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Amit az első válaszoló írt.

2. Honnan a fenéből tudjam, hogy mennyibe kerül amit te szedsz? Nyílván ha ajánlanom kell valami mást, akkor nem azt szedem amit te, ergo nem tudom mennyibe kerül a tiéd...

2009. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
tri-regol
2009. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én nem mondtam,hogy írd fel receptre, hanem hogy ajánlj, hogy esetleg leírd a tapasztalataidat.

És esetleg negatív tapasztalatok eseté felvetném a nőgyógyásznak,mert mivel én nem szedek, így nincs tapasztalatom.

Bocs, de így le kell,hogy pontozzam a válaszaitokat, mert nem a kérdésre válaszok, hanem vélemények.

2009. szept. 24. 21:44
 5/5 anonim válasza:
48%
A diane ha jól tudom 3500körül van,én is azt szedtem régebben,most gestomixet szedek,ez 4900Ft.Drágább,de a diane nekem sok problémát okozott
2009. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!