Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen házi praktikákat...

Milyen házi praktikákat ajánlanátok pattanások leszárítására? + tapasztalat hogy nektek használt e? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
Ha nincs házi praktika akkor írhattok gyógyszert is. Köszi :)) nagyon fontos !! :( 4éve folyamatosan pattanásos a hátam +picit az arcom :S

2013. ápr. 21. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Élesztős arcpakolás, amihez facsarhatsz egy kis citromlevet. Mindkettő jót tesz a bőrnek, de nyilván nem egy alkalom fogja helyrehozni.
2013. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja és természetesen a hátadon is alkalmazhatod, csak kicsit több kell hozzá :), meg valaki, aki felviszi az érintett részekre.

Nekem arcra (ha tényleg enyhe a probléma)a Vichy normaderm éjszakai krém jött be, csak az drága, és már nem engedhetem meg magamnak, de nyugodt szívvel mondhatom, hogy az tényleg jó!!

2013. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D mennyibe kerül a vichy?D:
2013. ápr. 21. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb. 3 éve használtam rendszeresen, egy tubus volt 5000 ft. körül, de elég volt majdnem egy hónapig.
2013. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most is olyan körül van, megnéztem, de szoktak lenni akciók, ki kell fogni:)
2013. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! :) hát nem olcsó az biztos :/ de ha a bőrömröl van szó muszáj lesz vmi... 4éve ilyen alig tudtam topot is hordani mert csúnya :( de a tengerparton 1hét alatt 100%elmúlt . Meg az 5nap többszöri szaunától is csak nem akarok nyaralásig várni .:) köszi szépen
2013. ápr. 21. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia saját tapasztalatból kiindulva felesleges "csodakrémekre" pazarolni a pénzed. Főleg úgy hogy 4 éve ilyen a bőröd. Ha krémet akarsz vegyél benzoil peroxid tartalmú krémet, mert semmi már nem fog hatni, ez tuti. az ilyen krémek még olcsóbbak is, pl akneroxid kb 2000 ft. A LEGJOBB KRÉM! Hidd el én is már végigpróbáltam mindent. Olvass utána ha tudsz. És esetleg egy bőrgyógyászt is beiktathatsz mert az meg tuti örök megoldást nyújt Neked! Sok sikert! :-))
2013. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!