Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem csak egy begyulladt...

Nem csak egy begyulladt pattanás. Vajon mi?

Figyelt kérdés
Pár napja a nyakamon előjött egy pattanás, már fehér volt a teteje gondoltam kinyomom mert már nagyon zavart. Nem tudtam teljesen kinyomni, mert olyan rossz helyen volt, s hagytam. Másnapra persze besebesedett (de ez nálam megszokott). Úgy 3-4 napja látom, hogy piros körülötte, és nőtt a nagysága...és viszket. Reggel látom hogy apró kiütésszerű/pattanásszerű pöttyök vannak a seb mellett a piros területen..mi lehet ez?

2013. ápr. 26. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy piszkos volt a kezed és bevittél egy bacit mikor kinyomtad.Lehet,hogy emiatt elfertőződött.Mutasd meg valakinek.
2013. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jah, az is lehet..ha nem múlik el hanem rosszabodik a hétvégégén megyek dokihoz :)
2013. ápr. 26. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!