Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nekem miért nem lesz jó...

Nekem miért nem lesz jó kedvem az alkoholtól? Van erre valami biológiai magyarázat?

Figyelt kérdés

Csak megfájdul tőle a fejem, és elálmosodom, és ezáltal még rosszabb kedvem lesz. Már egy fél decitől is beájulok. Meg lehet ezt változtatni, vagy ilyen a beállítottságom, törődjek bele?

(Az erkölcsi prédikációktól légyszíves kíméljetek, nem akarok masszívan alkoholizálni)


2013. máj. 23. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Sejtméreg. Vajon miért nem vagy jól tőle?
2013. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a szesz felerősíti az érzelmeket, ezért van az ha haverokkal iszik az ember nagoyn jólérzi magát és röhög stb.. viszont ha pl egyedül magányában iszik akkor szomorú lesz jobban mint volt.
2013. máj. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


Nem az alkoholtól lesz jó kedved, hanem: akkor igyál, amikor már kezd jó kedved lenni! Akkor az az érzelem fog megmaradni benned remélhetőleg. Ja, és jó társaság! (indiánok rituális gombafogyasztási szokásainak nézz utána)

2013. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen en. is így voltam vele, de mióta olyanokkal iszom, akiket szeretek, aazóta vidám vagyok.
2013. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre azt mondom, inkább részegen szomorkodjon az ember mint józanul.


Persze ezt nem az egészséges életvitel alapján mondom.

2013. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!