Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a férjemnek? Az...

Mi baja lehet a férjemnek? Az orvosok szerint semmi.

Figyelt kérdés

Egy hónap alatt három orvoshoz vittem el mert nagyon fáj időnként a mellkasa és szemmel láthatóan nem érzi jól magát, bár nekem csak annyit mond, hogy fáj a mellkasa. Éjszakánként is csak szenved. Nagyon félek, hogy történni fog vele valami de minden vizsgálat végeredménye normális. Itt vagyok egy gyerekkel, a másodikkal terhes vagyok, még csak az hiányzik, hogy valami történjen vele. Nagyon félek. Mi lehet, hova menjünk?

Egy eddig teljesen egészséges, edzett fiatal férfiről van szó.



2013. máj. 25. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
És? Mi történt? Terheléses vizsgálat volt, ekg volt, vérvétel, szívultrahang, tüdő, stb???
2013. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, voltak de semmit sem mutattak ki, az orvosok meg nem mondtam semmit, hogy mi lehet ez vagy mit csináljon. Szóval ugyanott vagyunk ahol eddig.
2013. máj. 25. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha minden egyéb negatív, fájhat a gerincétől is.
2013. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha semmi belszervi bajt nem találtak,mozgásszervi betegség lehet. Érdemes lenne egy reumatológiai és ortopédiai vizsgálatot is csinálni.
2013. máj. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokat stresszel? Mit dolgozik? Szorulhat a mellkasa a feszültségtől, idegességtől is.
2013. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!