Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan furi a mellbimbóm....

Olyan furi a mellbimbóm. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
nem rendes mellbimbó nem kerek hanem ilyen fura alakja van . olyan mint egy kiálló "piramis" . ki fog ez még alakulni? vagy ilyen ronda marad?:S 16 éves vagyok
2008. jún. 19. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Miféle 'piramis'? Az egész mellbimbód ilyen alakú, nyugalomban is? Vagy csak akkor, ha összehúzódik?

Mert az első nem szokatlan ilyen fiatalon... és nekem nagyon tetszik! Van fényképed?

...Sajnos később ki szokott simulni - főleg, ha a melled is jól megnő.

2008. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nyugalomban ilyenalakú
2008. jún. 20. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondom: először a bimbód és a környéke nő.

Később majd szépen utoléri a többi rész is, és akkor jobban belesimul. De szerintem annyira jól néz ki így, hogy kár érte...


Egyébként elmehetsz orvoshoz is: az is elmondhatja ugyanezt.

Vagy küldhetsz egy fényképet: akkor én is elmondhatom... de, ha körülnézel az utcán, így nyáron, akkor láthatsz is hasonlót. Aki nem nyomja szét egy páncélozott melltartóval.

2008. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!