Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire érzitek kellemetlenne...

Mennyire érzitek kellemetlennek, ha Canestent (kombi) kell vennetek a gyógyszertárban?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nem először van rá szükségem,visszatérő probléma...de mindig borzasztó kínosnak érzem megvenni!
2009. okt. 9. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia. Ha visszatérő probléma nálad, akkor ajánlom keress fel egy orvost inkább, lehet az antibiotikummal többre mennél! Párodat is kezeled (ha van persze) Canestennel? Mert könnyen visszafertőzhet!
2009. okt. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a gyógyszertári dolgozókat nem nagyon izgatja, hogy milyen gyógyszert veszel és hányszor. Valószínűleg aki gyógyszertáros, van annyira intelligens, hogy nem gondol rosszat rólad emiatt.

Nincs ebben semmi kínos.

2009. okt. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sok nőnél gyakori probléma a visszatérő hüvelygombásodás.

Egyáltalán nem vagy ezzel egyedül,ne érezd kínosnak.

Például a mosdószerekkel való gyakori tisztálkodás sem tesz jót,mert felborítja a hüvelyflóra természetes PH-ját.

Sőt,pont az antibiotikum-kezelések a legjobb előidézői a gombásodásnak,mert nem csak a kórokozókat pusztítják el,hanem azokat az ártatlan bacikat is,amelyek hüvelyt védik a fertőzésektől.

Ha visszatérő esetről van szó,érdemes elmenni egy nőgyógyászhoz,ő tud még pár jó tanácsot adni ezeken kívül.

2009. okt. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!párom nincs,szóval nem ez a gond...sajnos érzékeny vagyok ezekre
2009. okt. 9. 01:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia!sztem egyátalán nem ciki!Én vettem már sikositót is!Felnöttek vagyunk,de volt már nemi betegségem és simán kiváltottam az ecsetelőt is!
2009. okt. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A párom mondta a reklám közben,hogy milyen ciki lehet tetűirtót venni a gyógyszertárban és hiába mondtam neki,hogy vannak sokkal cikibb dolgok az életben,nagyon ki volt akadva.Gondolom,mert nem volt még nőgyógyásznál...

De én például régen nem mertem venni terhességi tesztet,féltem,hogy fognak rám nézni,most meg az ellenkező oldalon állva,amikor várom a pozitívat,olyan büszkén megyek érte..Holott a patikus akkor se,meg most se tudja,hogy tervezett vagy baleset miatt kell.

2009. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A kínos az, mikor az ember rájön egy hiányosságára, de nem változtat rajta. Ésszel nézve tehát cseppet sem kellemetlen dolog, ha valakit ezen kapunk, azaz, hogy jobbítani igyekszik a helyzetén. Korlátoltan nézve más a helyzet, de korlátolt ember úgysem lesz soha senkivel - önmagán kívül - elégedett, mindig kifogást fog emelni, okkal v. anélkül.

Amúgy meg nem kínosabb ez sem, mint a nátha, nem kell valami ragályként átélni. De ne csak a tünetet kezeld, hanem tünetmentesen is alkalmazd és valószínűleg ritkulnak, megszűnnek a tünetek, az elszaporodás lehetőségének hiányában.

2009. okt. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam csinálni, hogy leírom a "kényes" gyógyszer nevét egy papírra és ezt adom oda a gyógyszertárosnak. Így ő is pontosan tudja mire van szükségem (nem kérdezget vissza jó hangosan) és nekem sem annyira kellemetlen...
2009. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én meg teljesen leszarom, valszeg a 4 gyógyszertári nőből 3nak már volt hüvelygombája...:D
2009. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nahát kedves utolsó,a számokat véletlenül nem a hüvelygombás tv reklámból vetted? :)
2009. okt. 9. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!