Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan maradhat ki a menstruác...

Hogyan maradhat ki a menstruációm a következő hónapban, vagy hozható előre/vagy tolható?

Figyelt kérdés

Július 13-án megyünk a balicsra 5 napra és pont aznap jön meg a menszeszem! :( utánna 26-án pedig megyek külfödre. valahogy a kettő közé lehetne csúsztatni?

13/L



2013. jún. 16. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha terhes leszel, kimarad. Másképp nem fog, ha rendszeres. Szokd meg, hogy ezzel együtt kell élned.
2013. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy citrommal lehet csúsztatni kicsit. Próbáld esetleg erősen citromos limonádéval. Nem garantált persze, de hátha. (Az egyik barátnőmnek bejött a limonádés dolog. Én citromevéssel próbálkoztam egyszer. Elcsúsztattam néhány nappal a menstruációm, viszont a citromtól napokig fájtak a fogaim. Úgyhogy óvatosan.)
2013. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos kb. 50 éves korodig nagyon sokszor bele fog szólni a nyaralásodba a menstruáció. Jobb ha kibékülsz vele.
2013. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!