Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kialakul a betegség "megelő...

Ha kialakul a betegség "megelőző" gyógyszerszedés ellenére is, az mennyi idő után derülne ki?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Lyme-kór érdekelne, de ha általánosságban tudnátok mondani valamit, azt is megköszönném!
2013. jún. 29. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy megfelelő antibiotikumos kezeléssel tökéletesen gyógyítható a betegség, már hogyha időben történik.

De itt az oldal:

[link]


Én is voltam Lyme-kóros, kaptam antibiotikumot, mindet beszedtem, utána minden rendben volt.

De nem értem, hogy gondoltad a "megelőző" gyógyszerszedést. Ha Lyme-kóros vagy, akkor az vagy, és nem megelőző a gyógyszerszedés, hanem kezelés.

2013. jún. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azért "megelőző" gyógyszerszedést írtam, mert eddig csak a fertőzést kaptam meg valószínűleg, ugyanis csak a folt látszódott és a doki így mondta, hogy megelőzésre ír fel antibiotikumot (mire elértem dokihoz, a folt visszahúzódott pár nap után, és a kullancsot se láttam, ezért nem tudta 100%-ra megmondani, hogy Lyme-e). 10 napig kellett szednem az antibiotikumot, de neten mindenhol 3-4 heteket írnak, ezért kérdeztem.

2013. jún. 30. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!