Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már 4 napja, minden éjszaka...

Már 4 napja, minden éjszaka elalvás után egy kicsivel arra ébredek, hogy megőrülés határán vagyok, egy belső kitörni készülő ROSSZ "túlpörgős" érzés, nem tudok vele mit kezdeni. Valaki érzett már hasonlót?

Figyelt kérdés
olyan érzés mintha túllenék pörögve de a testem nem tudja lereagálni

2013. júl. 17. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet akkor szoktam érezni, ha már régebb óta nem mozogtam rendesen. Járj futni, úszni, vagy aerobikozzál!
2013. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Okozhatja ezt ha lefekvés előtt gondjaid voltak lelkileg vagy testileg. Próbáld ki, hogy nem fogyasztasz koffeint, alkoholt, nehéz ételt már dálutántól, de a tervezett elalvás előtt igyál meleg mézes tejet vagy kakaót, esetleg egyél banánt, banánturmixot, amiket gyerekeknek is szoktak javasolni, hogy nyugodtan aludjanak. Esetleg ihatnál egy nyugtató teát, drogériákban van ami kifejezetten ilyen alvásproblémákon segít.

De az sem lehetetlen, hogy valami súlyosabb gond van, mint a nehézkes emésztés vagy az idegesség, néha a szívbetegség is okozhat ilyenfle érzéseket. Amint lehet menj el orvoshoz, ott megnézik a vérnyomásod, egyebeket és ha van valami gond akkor kiderül, ha meg nincsen akkor megnyugszol és ez is segít, hogy könnyebben aludhass.

2013. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyanez van mostanában, egyértelmű a stressz miatt van, vagy ha nem mozdulsz ki és csak agyilag vagy leterhelve.

Fáraszd le magad fizikailag napközben valami sporttal, 20 perc aerobic vagy egy futás is segít, ha tudsz, menj ki napozni, sétálj egyet elalvás előtt.

2013. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán alvásparalízis, kezdeti fázisban. Nekem is így kezdődött. Olvass utána a tüneteknek, hátha passzol. Igazából stresszmentes életmód mindenképpen segítene valamennyit. Hány éves vagy?
2013. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem hasonló volt de aztán rosszabb lett. nagyonnagy problémámvan az egyetlen kérdésemben leírtam mindent Légyszí nézzétek meg hátha tudtok segíteni.
2013. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!