Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem fogok megfulladni?...

Ugye nem fogok megfulladni? (SOS! )

Figyelt kérdés
kb. 2 órája megállás nélkül légszomjam van, és szédülök. nagyon félek hogy mi van velem.. mit tegyek? 15/F

2013. júl. 17. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg pszichés alapon van. Egyedül vagy? Nekem is volt kamasz koromban ilyen és akkor jött rendbe,ha odamentem anyukámhoz. Az megnyugtatott.

Ha nem így lesz,menj el az ügyeletre.

2013. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el az orvoshoz még most, nehogy komolyabb baj legyen éjszaka. Biztosan van ügyelet.
2013. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A szüleidnek szóltál erről?
2013. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
pánikbeteg vagyok.. ill. akár mi bajom volt eddig, soha nem találtak semmit.. voltam sokszor korházba stb.. am volt már ilyen, de akkor szimplán elmúlt.. most pedig nem.
2013. júl. 17. 20:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,h meg fogsz fulladni,de ha lemész az ügyeletre, megvizsgálnak és nem találnak semmit,akár már attól megnyugszol és elmúlik a panaszod,de kaphatsz egy gyenge nyugtatót is. Ha viszont mástól van(pl.allergia) akkor is meg kell vizsgálni és megkapod a megfelelő kezelést.
2013. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Papírzacskó és mély belégzés kilégzés....Lassan nyugodj le.Valami felzaklatott??

Nem tudsz valakivel beszélni???

2013. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mikor egyedül vagyok, és rástresszelek.. akkor fokozódik.. mikor lefoglalom magam, kicsit enyhül..
2013. júl. 17. 21:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Tényleg jó a papírzacskóba való folyamatos és lassú lélegzés. A felületes , kapkodó légzés miatt sok az oxigén és kevés a széndioxid a véredben. Tudom paradox, de a légzést mindig a vér széndioxid tartalma határozza meg, mármint a légzőközpont érzékenységét.
2013. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Folyt: valamint a felületes légzés miatt leesik a vér ionizált kalcium szintje jelentkezhet végtag vagy nyelv vagy arc zsibbadás.

Szóval kezd el a papírzacsis légzést.

Jársz pszichológushoz a pánik rohamok miatt?

2013. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem de javasolták. de tuti pszichésen van?
2013. júl. 17. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!