Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? 13/L

Mi lehet a bajom? 13/L

Figyelt kérdés

Teljesen kimerült vagyok 2-3 napja. Olyan szinten fáradt vagyok, hogy ha felnyúlok a polcra hogy levegyek valamit, máris le kell ülnöm kipihenni magamat. Inkább csak ülök egész nap és olvasok vagy filmezek, mert ha felállok, 2-3 percig foltokat látok és szédülök. Ha felmegyek az emeletre akkor már annyira kifáradok, hogy leülök az első székre amit találok és fel sem kelek onnan egy ideig. Pedig sportos vagyok, pár hete rendszeresen jártam futni km-eket. Vékony is vagyok, de most úgy érzem fogytam vagy 2-3 kilót. Eddig nagyon jó alvó voltam, most viszont hajnali 3-4 körül mindig felébredek és 6-ig nem tudok visszaaludni.

Egyszerűen imádtam eddig a meleget, nem érdekelt a hőségriasztás, a kánikula...most viszont izzadok és melegem van, pedig egész nyáron a napon sütkéreztem és éveztem hogy a D-vitamin szívódik bele a bőrömbe. A hangulatom is olyan, amilyen... Rengeteg barátom van és szinte minden nap hívnak és megyek valahová, most viszont mindent lemondtam, mert annyira nincs kedvem semmihez.

Ami nagyon furcsa és nem tudom hová tenni, az szomjúság. Ugyanis rengetegszer érzem azt mostanában hogy annyira szomjas vagyok , hogy meg tudnék inni 2 liter vizet egyszerre, de amikor belekortyolok a vízbe, szinte hányingerem lesz és nem bírok inni...a szám pedig ki van száradva.

Az evéssel is hasonló a helyzet. Tegnap egész nap csak egy kakaóiscsiga közepét ettem meg és nem is kívántam semmi mást...próbáltam enni egy kis levest mert tudtam hogy nem egészséges hogy ilyen keveset eszek, de annyira nem kívántam, hogy hagytam a francba az egészet...

Ja és ha eszek valamit, rögtön csikarni kezd a hasam. Most ittam egy bögre hideg kakaót, de annyira hányingerem van tőle, meg a hasam is megy...tényleg nem tudom mi a bajom. :(

Az előzmények: Rengeteget voltam napon mostanában, strandra is rendszeresen jártam, meg volt olyan hogy egy üvegből ittunk sokan..bár nem hiszem hogy ez számít valamit, azért leírtam.


2013. aug. 9. 12:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és más is észrevette hogy olyan nyomott vagyok mostanában...
2013. aug. 9. 12:13
 2/4 anonim válasza:
melegtől ??
2013. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jól tűröm a meleget, sosem volt ilyen bajom.
2013. aug. 9. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg itt kitalálni:

[link]

2013. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!