Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hibernáció hol, hogyan lehetsé...

Hibernáció hol, hogyan lehetséges? Magyarországon van valahol erre lehetőség, és mennyi az ára, milyen eljárások szükségesek előtte? Hogyan jelentkezhetnék rá? Amerikában tudom, hogy van erre mód, tehát nem lehetetlen technikailag!

Figyelt kérdés
Folyékony nitrogén, az Alcor foglalkozik ezzel az U.S.A.-ban. Európában tud effélét valaki?! (fontos lenne, segítsetek,ha tud valaki ezzel kapcsolatban valamit!) Előre is nagyon köszönöm!!!

#Európa #hibernálása
2013. aug. 25. 02:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Angliában csinálnak ilyet
2013. aug. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Londonban hol kell jelentkezni, és mi az ára?
2013. aug. 26. 01:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak úgy tudom, hogy azokat hibernálják, akik súlyos betegek, pl GB szindrómásak vagy valami hasonló, mert ezzel a beteg sejteket is megölik. 1-2 hétre hibernálják a beteget, aztán fel is ébresztik, tehát tartós hibernálásról szó sincs! Tehát jelentkezni nem lehet rá, az ára viszont elég húzós legalábbis úgy hallottam...
2013. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!