Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyámat hogy...

Hogy vegyem rá anyámat hogy menjen el orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sikerült a fejére ejtenie egy nehéz tárgyat, kicsit felszakadt a bőr az orrán, és egy ideig enyhén vérzett is.

Attól félek eltörött. Kb. 5 percig folyamatosan dagadt, nagyobb lett, majd megállt, és újra "normális" lett, de azt mondja fáj, és újból elkezdett dagadni.


Felnőtt ember, tudom, de már 40 perce történt a dolog, és még mindig csak duzzog. Amit tudtam megtettem, de még mindig ordítozik.

Kiidegelt, a fejéhez vágtam, hogy akkor oldja meg egyedül, nem hiszem el, hogy a 15 éves fiának kéne ráerőszakolni az orvost. Ez se működött.


Ötletek?


(Tudom, rossz kategória, de sajnos sürgős a dolog)


2013. aug. 27. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni, ezt csak anyád teheti meg.


De hogy vigasztaljalak, ha eltört az orra, attól komolyabb baja nem lesz, legfeljebb görbén nö össze (esetleg EZ lehetne egy érv!) és ronda lesz.

2013. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a legkevésbé se érdekel, ha rondán forr össze.

Az nem kifejezés, hogy rossz a kapcsolatunk, de attól azért féltem, hogy komolyabb problémák lesznek e miatt.

A vigasztalás bejött, köszönöm! :)

2013. aug. 27. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!