Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Levelezőre fogok járni szeptem...

Levelezőre fogok járni szeptembertől. Ehhez kell munkaalkalmassági vizsgálat. Ezért kell nekem fizetni vagy ingyenes lesz?

Figyelt kérdés

Igaz ,hogy gondolom azért kérik ezt a munkaalkalmasságit,mert a legtöbb levelezősnek van melója.Nekem viszont nincs.

Nem tudom kell-e ezért a vizsgálatért fizetni,de olvastam olyanokat,akik már fizettek üzemorvosnál.

Ja,és felhívtam a rendelőt,hogy hogy van a rendelés ,és azt mondták ezt külön intézik ők.Ebből is következtetnék arra,hogy talán fizetős ,mert u.így van a fogdokinál is itt és az is fizető.de aztán lehet,hogy nem és én gondolom rosszul.

köszönöm előre is!


2013. aug. 28. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Várj: levelező? Mármint iskola, nem? Ahhoz munkaalkalmassági vizsgálat? Milyen suli ez? Ezt cégek kérik, ahová mész dolgozni és ők is intézik, fizetik stb. Iskolánál még nem hallottam ilyenről. Ezzel valami nem stimmel. Mire fel kérnek ilyet?
2013. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
eü suli?
2013. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ja ,igen ,bocsi ,nem írtam!

Egészségügyi kar ...

2013. aug. 28. 15:32
 4/6 A kérdező kommentje:
bár,én is csodálkoztam...
2013. aug. 28. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
A kórházi gyakorlathoz kell.
2013. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

értem,de akkor fizetni kell érte vajon?

Mert elég húzós összegeket hallottam,csak ezért kérdezem.

2013. aug. 28. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!