Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan álljak helyre alvászava...

Hogyan álljak helyre alvászavar problémával?

Figyelt kérdés

1 hete tart már, éjszakánként forgolódok van hogy 1-2 órát sikerül aludnom REM fázisban, mert ez alatt álmodok! Már teljesen kivagyok hogy nem tudok magamon segíteni, mert éjszaka lefekvés előtt citromfű teát iszok,valeriána (2 tabletta),negyed altató (ami gyenge) de ezzel együtt se sikerül 1-2 óránál többet aludnom! Nem fáj semmim, vérnyomásom rendben van! Sajnos ért családi és munkahelyi stressz elég komoly, de már úgy érzem túltettem magam rajta. Nem gondolok már rá. Aludni el tudok aludni igaz nagyon nehezen, de 1-2 óra múlva felpattan a szemem és vissza aludni is elég nehezen tudok, akkor is felugrik a szemem 1-2 óra múlva, szóval ilyen szakaszosan alszok. Volt olyan is hogy 2 napig szinte 0 alvás, azután 6 órát tudtam aludni a 3. napon (teljesen kibukva), most megint az van hogy nagyon nehezen és csak 1-2 órát alszok...

Nappal se tudok aludni, komolyan már úgy érzem itt a vég!


25/F


Volt már valakivel hasonló gondok, mert jól lenne megosztani hogy őneki hogyan sikerült leküzdenie, és legalább 6-7 órát egyben kialudnia magát!


2013. aug. 30. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
levezeted az energiádat nap közben, nem lehet hogy sok koffeines dolgot fogyasztol? nem lehet hogy időváltozás vagy az ágyad miatt?
2013. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet az első hogy semmi mozgás mostanában, koffeint nem iszok, ágyammal sincs baj! Lehet nem vagyok fizikailag kifáradva csak lelkileg...
2013. aug. 30. 13:27
 3/3 anonim válasza:
Sajnos tanácsot nem tudok mondani,csak azt hogy nagyon fontos hogy álmodj mert ez tart életben,és nem az alvás.
2013. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!