Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mehetek a...

Ebben az esetben mehetek a reggeli rendelésre? Vagy nincs megszabva milyen esetben melyik rendelésre kell menni? Igazolni fogja az az napi iskolai hiányzásom is, vagy azt szülőnek kell?

Figyelt kérdés

Nyáron megsérült a jobb térdem, és időnként begörcsöl, fáj. Mindennapi testnevelés mellet, ez egyre rosszabb lesz. Szeretnék a házi orvosomtól felmentést, vagy valamiféle könnyítést kérni. Reggeli rendelésre megyek, adni fog aznapra igazolást, vagy azt fogja mondani hogy délután is jöhettem volna?

Nem tudom hogy működnek ezek, mert szinte soha nem járok orvoshoz.

Köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 4. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt orvosa válogatja,de szerintem ritka az,aki nem ad ilyenkor igazolást.
2013. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha reggel mész lehet, hogy ad 2 órára igazolást utána be kell menni iskolába. Egész napos igazolás nem jár tesi felmentés kérésére.Bár jobban teszed, ha délutánra mész, nem akutan vagy beteg. Ha középiskolás vagy ott iskolaorvos ad tesi felmentésre igazolást, ahhoz nálunk szakorvosi papír kell, nem háziorvosi. Orthopédián esetleg traumatológián tudsz ilyen szakorvosi leletet, javaslatot kérni.Gyógytestnevelésre viszont mehetsz térd problémával egész éven át, valószínűleg ez lesz nálad is.
2013. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!