Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami természetes/homeós/rece...

Valami természetes/homeós/recept nélküli nyugtató?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt Rhynitis allergiát diagnosztizáltak nálam (olyan, mint az aszthma, csak nem fulladásos). Kaptam rá pipát, de időnként elő elő jött. Kiderült, hogy idegi alapú, azaz ha sok stressz ér, vagy sokat idegeskedem akár tudat alatt is valami miatt akkor jelentkezik. Így van ez most is, 2-3 hete. A párom elment kamionozni. Nem érzem, hogy ideges lennék, de folyamatosan azt érzem, hogy nem elég az orromon bevitt levegő, így nagyokat kell lélegeznem, de sokszor ezt sem érzem elégnek. Emellett fel vagyok puffadva, mint valami kismama. Hogyan szüntessem meg? Az orvos nem vett komolyan ezzel a problémával.
2013. szept. 9. 19:03
 1/5 anonim válasza:
Szia,citromfüvestea,patikában lehet kapni gyógynövényes nyugtatókat.Kávét is hanyagold mert nem jó az idegekre azonkìvül mentolos rágogumi,sport.Legalábbi nekem ezek a dolgok segìtenek.Pulzusod nem magas?
2013. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sedatif pc
2013. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom. Nem magas a pulzusom sem, a vérnyomásom sem. De nagyon rossz ez, mert enni sem tudok rendesen a folyamatos puffadtság érzet miatt.
2013. szept. 9. 20:04
 4/5 anonim válasza:
Első vagyok,még a meditációt elfelejtettem megemlìteni.
2013. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, lehet, hogy megoldódott azóta, de a levendula bármilyen formája is jót tehet.
2014. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!