Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy a bőrömön...

Mitől lehet, hogy a bőrömön bőrszínű kis gömbök vannak, tehát olyan mint a pattanás csak éppen nem gyulladtan piros, hanem bőr színű?

Figyelt kérdés
Segítsetek!
2009. nov. 6. 10:24
 1/4 A kérdező kommentje:
ja es elfelejtettem, hogy az arcom ilyen
2009. nov. 6. 10:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán futószemölcs lehet. Nézesd meg bőrgyógyásszal.
2009. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
barátomnak a nemi szerve környékén van, de már vagy fél éve, nem múlnak el, nem tudjuk mi lehet :S rajtam nincsen egy sem.
2009. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
picikék? ilyen max 2-3 milisek? ha igen akkor olyanom nekemis van. a homlokomon. nekem akkor mindig eltűnik, amikor arcradírozok, és utána vastagon hidratálok. most éppen mindennap este megmosom az arcom először meleg, majd hideg vízzel, aztán kenek rá vmi krémet, és már az összes eltűnt. ha nekedis ilyenjeid vannak, akkor arcápolj teis :) nem szemölcs, semmi beteges dolog...
2009. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!