Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szoktatok mezítláb járni...

Szoktatok mezítláb járni (fűben, homokban, sárban, vagy akár hóban)?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyen érzés?

2013. okt. 2. 16:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Vedd le a cipőd és menj ki az udvarra.
2013. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
az a baj hogy panel házban lakom és nincs udvar
2013. okt. 2. 16:10
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
szoktam. kivéve hóban. jó érzés. kifejezetten izgató. lehet idén hóban is kipróbálom.....
2013. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon mindig úgy járok. Fűben is gyakori. Tök jó.
2013. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
tök jó. panelházból is kimerészkedhetsz, bár nemtom milyen a környék. igyekezz nem belelépni semmibe.
2013. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én élvezem.


Hóban nem sokáig, mert megfázok, de rövid ideig a lakásból kifutni, érezni az ezer apró tű szúrását, ahogy a hideg felpezsdít, majd vissza a jó melegbe, esetleg egyenesen egy forró lábfürdőbe, jó móka.


Szerintem a lényeg a mérték. Aki nem szokta, annak nyáron a homok is lehet nagyon forró. Meg sokan félnek mindenfélétől. Igaz, mezítláb érhetnek olyan balesetek (pl.: rálépsz egy darázsra, megcsíp), ami zárt cipőben ritka. Cserébe kapod az érzést, hogy közvetlen kapcsolatban vagy a világgal. Mindenki eldöntheti, bevállalja vagy nem? (Kivéve, akinek nem telik cipőre, de itt nem erről van szó, ugye?) ;)


Szóval, mértékkel, fokozatosan, megfelelő helyeken, nagyon jó dolog. :)

2013. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nyaranta próbálkozni szoktam, de ilyenkor inkább ne vedd le kint a cipődet! Ha jól be van fűtve a lakásban, akkor lehetsz mezítláb.
2013. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Itthon majdnem mindig mezítláb vagyok, homokban és fűben szeretek szintén mezítláb járni nyáron.
2013. okt. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
persze hogy nem arról van szó hogy nem telik cipőre csak kíváncsi voltam hogy milyen érzés.az utcára meg inkább nem mennék ki mert ott be szólnak hogy miért vagyok mezítláb..
2013. okt. 11. 14:11
 10/20 anonim ***** válasza:

"mert ott be szólnak hogy miért vagyok mezítláb.."

Én is ezt hittem eleinte, de sok év alatt, egyetlen komolyabb "beszólásom" volt, azon is inkább lehetett röhögni. (Szegény ember a saját félelmeit megpróbálta rám vetíteni, aztán meg nem értette, hogy ez nem működik. Nekem másféle félelmeim vannak, mint neki, és semmi dolgom azzal, ami nem az enyém. Ez ilyen egyszerű.) ;)

2013. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!