Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, ha valaki vért...

Mi történik, ha valaki vért iszik?

Figyelt kérdés
Lehet tőle valamit elkapni? Nemrég láttam a Dicoveryn a Csoda h. élek c. műsort, amiben a faxi vért ivott.
2009. nov. 10. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
MEEEEEGDÖÖÖÖGLEEEEEEEEEEEEEEEEESZ.... szerinted mi történik ha vért iszol? szerintem semmi, mi is kóstolgatjuk egymás vérét, még sincs semmi bajunk, max csak annyit fogsz csinálni, hogy keserűnek, vagy sósnak fogod érezni, a másikét, de tudomásos szerint semmi több.
2009. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a csirkének meg szokták enni az alvadt vérét, ha jól tudom
2009. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem csak a csirkének. Több állatnak is megesszük a vérét, már aki szereti és semmi bajunk nincs tőle. De ha már emberét az szerintem elég gusztustalan, de nem lehet tőle bajod!
2009. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neem szándékozom vért inni( nem vagyok vámpír őrült 13 éves kiscsajszika) csak azért érdekelt, mert úgy tudom, hogy a vérrel különféle feltőzések is átadhatók, Szóval, ha egy f.férges állat véréből iszol, akk. az rendet tesz benned rendesen.
2009. nov. 10. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól tudod. És ha nagy mennyiségben iszik valaki sok vért, akkor tönkre megy a mája is.
2009. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyersen iszod, akkor fertőzést kaphatsz.

Ha előtte megfőzöd (pl. hagymás vér, a disznóöléseken), akkor semmi bajod sem lesz.

Ha sokáig sokat fogyasztasz (mindegy, hogy nyers vagy főzött, vagy esetleg transzfúziót kapsz sokáig), akkor a vasterhelés miatt tönkremegy a májad.

2009. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!