Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindent a nyelvpiercinrol?

Mindent a nyelvpiercinrol?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma szurattam magamnak nyelvpc-t,es erdekellne par dolog..a szuras nem faj,egyaltalan nem eeztem.Arra lennek kivancsi,hogy holnapra bedagad e a nyelvem,es ha igen akkor hogy kerulhetem el azt hogy bedagadjon?Meggid nem szabad ennem ilyen tejtermekeket stb?..Meddig nem ihatok alkoholt,es meddig nem szabad cigizni?Es ha netan fajna,akkor belemarthatom a nyelvem kekszeszbe,segit rajta valamit vagy rosszabbit a helyzeten?

2013. okt. 15. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Befog dagadni. Én két három napig Algopyrin-en éltem. Szintén két három napig ne egyél tejterméket. Én erről a kekszes dologról nem hallottam még soha.
2013. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt minden le van írva.


Nem értem az embereket egyébként, hogy képesek úgy piercinget szúratni, hogy semmit nem tudnak róla? És egyáltalán, milyen kókány piercerrel csináltatják meg, ha még az ilyen alapokat sem magyarázza el nekik?

2013. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!