Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érnek valamit a pár százforint...

Érnek valamit a pár százforintos vitaminok?

Figyelt kérdés
Szedek vitaminokat, de többségük nem több 5-600 forintnál (20db), de ugyanilyen vitaminokat látok pár polccal feljebb 4-5 ezer (!) forintért is. Ilyenkor elgondolkodok, hogy ér egyáltalán valamit az, amit én szedek, vagy csak feloldódik a gyomromban aztán ki is ürül.

2013. okt. 29. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

hát tudod,

mióta egy haver elmesélte,hogy ott ahol ő dolgozik gyógyszergyárban,ott egyik héten tesznek hatóanyagot a tablettákba,másik héten anélkül gyártják a bogyókat,merthogy így jobban keres a cég,.....

-azóta én nem bízok a tablettákban

2013. okt. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon, mert jóval kevesebb benne a vitamin, így nem fedezi a napi szükségletet. Nézd meg mi van benne, és, hogy mire elég. Vitamin az is attól független, csak lehet, hogy 10 db-ot kéne bevenned belőle, míg egy drágábból ugyanazért a vitaminmennyiségért csak 1 szemet.

Az első válaszoló azért elgondolkoztatott :/

2013. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A drága sem ér többet, csak a gyógyszergyárak többet keresnek rajtuk. Bőven lehet természetes anyagokból is hozzájutni a vitaminokhoz.
2013. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamit csak csinálnak, mert amikor B vitamint szedtem, jobban kezdett nőni a körmöm, éhesebb voltam mindig és nyugodtabb. A nagy adagú c vitamin pedig levitte a fogínygyulladásomat. Most is szedek egy olcsó multivitamint, amiben ásványi anyagok is vannak, és több az energiám. Persze ez lehet véletlen is vagy pszichikai.
2013. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen fogyasztok bőven zöldséget, gyümölcsöt, a vitamint amolyan kiegészítés gyanánt szedem, talán arra pont jó ez a pár százforintos is.
2013. okt. 29. 09:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. És soha ne tömd magad vegyszerekkel mert azok kinyírnak.
2013. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!